Apartament 2 camere de vanzare in Cluj-Napoca, Gheorgheni ID 6864

Pret:
170 000 EURO negociabil
Pret/mp:
3 208 EURO/m2
Nr. camere:
2
Etaj:
1/4
Bloc Nou:
nu
Finalizat:
nu
Confort:
1
Suprafata utila:
53 m2
Balcoane:
1 Inchis in termopan
Adaugat in data:
18-05-2026
Actualizat in data:
18-05-2026
Vizite oferta:
54

Dotari imobil

Bucatarie:
1
Bai:
1

Descriere imobil

De vanzare apartament cu 2 camere, compartimentare decomandata, finisat clasic, situat in Cluj-Napoca, in cartierul Gheorgheni, pe strada Unirii, intr-o locatie excelenta atat pentru locuit, cat si pentru investitie datorita facilitatilor aflate in imediata vecinatate.

Locatia este usor accesibila.

Vecinatati / Facilitati
Statie de autobuz si troleibuz (Linia 3, Linia 25 etc.)

Supermarket-uri si magazine (Lidl, Kaufland, Jysk)

Centru comercial (Iulius Mall)

Parcuri (Baza Sportiva Gheorgheni / Parcul Sportiv, Parcul Iulius)

Gradinite, scoli, licee, universitati (Liceul Pedagogic "Gheorghe Lazar", FSEGA)

Altele
Clinici, cabinete, saloane de infrumusetare, restaurante, terase, banci, farmacii; acces rapid spre Interservisan, cartierele Marasti si Intre Lacuri, acces usor spre zona centrala, Piata Cipariu etc.

Opinia agentului

" Apartament situat intr-o locatie excelenta din cartierul Gheorgheni, fiind pretabil atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Dispune de compartimentare decomandata si acces usor."

Folositi formularul de mai jos pentru a ne contacta